XIV TALLINN DESIGN FESTIVAL
16.09.—22.09.2019  
FUTURE MATERIALS

Jaga üritust

TURUNDUSE TULEJOONEL VOL11: Rahvusvaheline turundus ja disaini eksport

17.09. kell 16–18

@ Noblessneri Valukoda

Hind: 0€

Registreerimine:
https://mi.ee/turunduse-tulejoonel-vol11

Populaarsel networking workshop'il jagatakse mõtteid ja ideid kaasaegsest turundusest ja arutletakse ekspordi väljakutsete teemal. Praktilised ning kasulikud nõuanded igale ettevõtjale!    

Aktiivne, inspireeriv ja praktiline töötuba, mida juhib Anu-Mall Naarits Marketingi Instituudist.

Anu-Mall Naarits on loomemajanduse valdkonnas töötanud üle 14 aasta, millest ligi 6 aastat AS Baltika turundusdirektorina (turundades Baltika nelja brändi Monton, Mosaic, Baltman ja Ivo Nikkolo Eestis, Lätis, Leedus, Poolas, Tšehhis, Ukrainas ja Venemaal kokku kuni 135 poes) ning 8 aastat eraettevõtluses koolitades ja nõustades loomemajanduse valdkonna ettevõtteid. Alates 2009 on Anu-Mall läbi viinud moe- ja trenditoodete koolitustsüklit, mille on läbinud üle 100 disaineri, moekunstnikku ja muu valdkonna loomeettevõtjat sh Piret Ilves, Triin Kärblane, Lilli Jahilo, Marit Illisson, Diana Arno, Jaana Varkki, Kalle Aasamäe, Anu Hint ja paljud teised. Anu on koolitanud EKA-s tudengeid ja juhendanud nende bakalaureusetöid üle 10 aasta. Ta on olnud Loov Eestiga koostöös valminud programmi PESA disaini ja, sisu koostaja, juhtivkoolitaja ja turunduse mooduli koolitaja. Lisaks on ta konsulteerinud piirkondlikke klasterprojekte nagu näiteks Viru Toit ning nõustanud ja elluviinud turundust erinevatele turismisektori osalejatele (Lennusadama ja Teletorni välisturundus Soomes, Rootsis, Venemaal, Lätis, Saksamaal).


Üllatusesesinejaks on edukas Eesti disainiettevõtja Marko Ala mööblifirmast Oot-oot, kes jagab oma väärtuskogemust välisturgudel.