Ootame kõiki osalema XIII Disainiöö festivali raames Solarise keskusesse ja Alexela kontserdimajja kerkival Disainitänaval, mis leiab aset 14. - 15. septembril 2018.

Disainitänavale ja Moepõiku on oodatud kauplema ning end tutvustama kõikide disainisuundade esindajad. Varajastele registreerujatele kehtib eriti magus soodushind! Oma osalemissoovist saad märku anda täites registreerimisankeedi SIIN.

Taotlusi võtame vastu kuni 24. augustini 2018.


OSALEMISTINGIMUSED:

Disainitänav on külastajatele avatud reedel ja laupäeval, 14. - 15.09. 2018, Alexela kontserdimajas (Estonia pst 9, Tallinn) ja Solarises kell 12-19.

Tänavusel Disainitänaval on võimalik valida suur või väike müügipind. Varajase registreeruja soodushind kehtib kuni 3.08.2018. Müügipindade hind ei sisalda laudade ega toolide renti.

Müügipind S: 1,7 x 1,7m - varajase registreeruja soodushind 75€ / hiljem 100€.

Müügipind L: 3 x 3m - varajase registreeruja soodushind 200€ / hiljem 250€.


Hind sisaldab: osalustasu, koharenti, üldkorraldust ja -reklaami (ettevõtte logo ja kontaktid Disainiöö veebis ja facebooki lehel).

Iga müügikrundi juurde toome soovi korral ühe elektriotsa (lisatasu 5€). Täiendavad pikendusjuhtmed tuleb osalejatel endil kaasa tuua. Samuti tagame kõikide müügipindade juures üldvalgustuse.

Osalejate arv on piiratud, lõpliku valiku registreerunute seast teeb korraldaja. Osalejate nimekiri avaldatakse Disainiöö kodulehel ja Facebookis. Kõikidele osalejatele saadatekse ankeeti märgitud e-mailile osalemiskinnitus ning arve, mis tuleb tasuda õigeaegselt. Kui osaleja arvet õigeaegselt ei tasu, siis on korraldajal õigus tema osalemine tühistada.

Müügipinna täpsed asukohad avaldame ürituse alguses.


REGISTREERIMISANKEET

Lisainfo ja täiendavad küsimused:

Kristin Kivimäe

kristin@disainioo.ee